PROGRAMMA 2021 Indulek-Doltcini-Derito Cycling Team

(Onder voorbehoud van wijzigingen ivm Covid 19)

19/03 – Youngster Coast Challenge (UCI 1.2)

21/03 - Zuid-Kempense Pijl Mol-Sluis (1.12 IC1)

27/03 – Wim Hendrickx Trofee (U23 Road Series)

10/04 – Omloop van de Braakman (Ned. Topcompetitie)

11/04 – Provinciaal Kampioenschap

25/04 – Ronde van Noord Holland (Ned. Topcompetitie)

25/04 - GP Affligem (1.12 IC1)

01/05 – Belgisch Kampioenschap ITT – Koksijde

02/05 – Dolmans Trofee (Ned. Topcompetitie)

07 tot 09/05 – Internationaal Beloftenweekend (U23 Road Series)

09/05 – Ardense Pijl (UCI 1.2)

13/05 – Regiobank Kersenronde (U23 Road Series)

16/05 – Omloop der Kempen (Ned. Topcompetitie)

16/05 – GP Criquelion (UCI 1.2)

21-23/05 - Triptyque Ardennais (2.12 IC1)

30/05 - GP Etienne De Wilde - Laarne (1.12 IC1)

30/05 - GP Color Code-Bassenge (1.13 IC1 - U23 Road Series)

06/06 – Waver Rijmenam (UCI 1.2)

13/06 – Ronde van Limburg (Ned. Tompcompetitie)

15/06 - Kampioenschap van het Waasland-Belsele (1.12 IC1)

20/06 - Romsée-Stavelot-Romsée (1.12 IC1)

26/06 - GP Piet Vandoorselaere - Zele (El. Ind.)

26/06 - Omloop Het Nieuwsblad U23 (1.13 IC1 - U23 Road Series)

27/06 - GP Rik van Looy (1.12 IC1)

28/06 – Doltcini Cup (BUL UCI 1.2) ??

30/06 tot 04/07 – Ronde van Bulgarije (UCI 2.2) (BUL) ??

03/07 – Ronde van Twente (U23 Road Series)

04/07 – 2 districtpijl Ekeren-Deurne (UCI 1.2)

05/07 - Schaal Schoeters Beveren (1.12 IC1)

10/07 - Dwars door Wingene (1.12 IC1)

11/07 – GP Stad Sint-Niklaas (1.12 IC1)

25/07 - Brussel-Zepperen (1.12 IC1)

28/07 tot 01/08 - Ronde van Vlaams-Brabant (2.12 IC2)

29/07 - Internatie Reningelst (1.12 IC1)

01/08 – Hel van Voerendaal (U23 Road Series)

04/08 - Hill 60koers-Zillebeke (1.12 IC2)

06 tot 09/08 – L’estival Bretonne (FRA)

10/08 - Heusden Koers (El. Ind.)

11 tot 15/08 - Ronde van Oost-Vlaanderen (2.13 IC2)

22/08 - Championnat de Belgique Elites-sans-contrat et Espoirs

25/08 - Memorial Danny Jonckheere Oudenburg (1.12 IC1)

29/08 - GP de la Magne-Soumagne (1.12 IC1)

29/08 - Memorial Bjorg Lambrecht (1.13 IC2)

03-04/09 – Flanders Tomorrow Tour (UCI 2.2)

05/09 – Omloop van Valkenswaard (Ned. Topcompetitie)

05/09 - Grand Prix Albert Fauville (1.13 IC1 - U23 Road Series)

08/09 - Wingene Koerse (1.12 IC1)

11/09 – Nieuwkerken-Waas (1.12 IC 1)

12/09 - Ophasselt (1.12 IC2)

12/09 – Eurode Omloop (Ned. Topcompetitie)

18/09 - GP Tombroek-Rollegem (1.13 IC1 - U23 Road Series)

25/09 - Berlare (1.12 IC 1)

03/10 - GP Jules Van Hevel Ichtegem (1.12 IC2)

 

Programma 2121 Geconverteerd Gecomprimeerd
PDF – 43.8 KB 22 downloads